VYKROČTE, STOJÍME PRI VÁS.

Nové pravidlá eú o ochrane osobných údajov

Nová právna úprava ochrany osobných údajov v Európskej únii má za cieľ vytvoriť jednotné pravidlá v celej únii, posilniť právnu istotu a podporiť dôveru občanov a podnikov v jednotný digitálny trh.

Korporátni klienti

Poznáme potreby medzinárodných korporácii ako aj rodinných podnikov.

Civilní klienti

Sme tu pre vás vo všetkých oblastiach života. Od majetkového práva, cez rodinné právo, sporovú agendu až po trestné právo.

O nás

Na trhu právnych služieb poskytuje svojim klientom komplexný právny servis vo všetkých sférach ich profesionálneho a súkromného života. Hlavné zameranie kancelárie je v oblasti obchodného a občianskeho práva. Kancelária bola založená v roku 1.1.1993. zakladajúci partneri boli Dr. Štefan Detvai, Dr. Zoltán Ludik, Dr. Ladislav Udvaros a Dr. Jozef Malý(+).

Na Slovesnku patrí k väčším slovenským advokátskym kanceláriám s najdlhšou tradíciou. DLMU je vedená v renomovaných medzinárodných advokátskych zoznamoch, Martindale-Hubbell, Legal 500, Legal Experts, Anwalt.de, ďalšie.

Advokátska kancelária DETVAI LUDIK MALY UDVAROS

Prečo DLMU

SILA ODBORNOSTI

Profesionalitu a špičkové právne vedomosti spájame s hĺbkovou znalosťou potrieb jednotlivých odvetví. Zaoberáme sa zložitými otázkami v rôznych sektoroch. Máme bohaté skúsenosti s miestnymi a zahraničnými právnymi režimami.

SILA TRADÍCIE

Sme jednou z popredných a najstarších kancelárii na Slovensku. Už viac ako 25 rokov sa staráme aby naši klienti mali istotu pri ich správnych rozhodnutiach.

SILA NASADENIA

Hájime záujmy našich klientov odhodlane a s nasadením.

SILA DÔVERY

Naše služby ponúkame s dôrazom na dôveru a stabilitu. Zakladáme si na stabilných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Sledujeme aby naši klienti robili rozhodnutia s istotou, že ich záujmy sú dobre strážené.

SILA HODNÔT

Zakladáme si na hodnotách. Sme stabilný partner v dynamickom svete. Vykročte. Stojíme pri Vás.

SILA KONTAKTOV

Poskytujeme služby s globálnym dosahom vďaka bohatej sieti medzinárodných kontaktov.

Advokátska kancelária DETVAI LUDIK MALY UDVAROS

Kontakt
office@dlmulegal.com; dlmu@dlmu.sk
Tel: +421 2 5292 6015; Tel: +421 2 5292 3628
Cukrová 14, SK-813 39 Bratislava.

VYKROČTE. STOJÍME PRI VÁS.